Profil Członka BSC:
mvb

Adres:

ul. Widuchowska 19
71-718 Szczecin

Kontakt:

tel: 914394996, 914395599
fax: 914282173
e-mail: biuro@mvb.pl
www.mvb.pl
Branża: Instalacje, IT

Profil członka BSC:

Jesteśmy firmą  zajmującą się szeroko rozumianymi elektronicznymi systemami i instalacjami bezpieczeństwa,  automatyką przemysłową, elektroenergetyką oraz sieciami teleinformatycznymi. W swoim dorobku posiadamy także autorskie systemy wspierające zarządzanie i funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Dbałość o bezpieczeństwo życia ludzkiego, mienia, energooszczędność, wydajność, pełna integracja usług oraz nieprzeciętna jakość prowadzonych inwestycji to atrybuty, które dają nam przewagę konkurencyjną w branży i co najważniejsze, są cenione przez naszych klientów .

Misją, a zarazem naszym przewodnim celem jest wskazywanie przyszłym inwestorom najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań dostępnych na światowym rynku IT. Oferujemy klientom szansę rozwoju oraz usprawnienia ich działalności w biznesie.

Najwyższe standardy pracy idące w parze z pełnym profesjonalizmem zawdzięczamy wyspecjalizowanej kadrze  pracowników, którzy poddawani są nieustającym szkoleniom .  Ważnym aspektem naszej działalności jest także cenny fakt współpracy i partnerstwa ze światowymi liderami technologicznymi. To także dzięki nim jesteśmy w stanie zaprojektować, dostarczyć, wykonać i serwisować wszelkie możliwe przedsięwzięcia i inwestycje.

To już tyle lat na rynku…  idziemy ramię w  ramię z rozwojem technologii IT.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Izabela Stach

Dyrektor ds. Administracyjno-Handlowych
tel: 508 256 888
e-mail: i.stach@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl