Profil Członka BSC:
Pałacyk Łąkomin

Adres:

ul. Łąkomin 1
66-433 Lubiszyn

Kontakt:

tel: 957318024, 660438265
e-mail: palacyk@lakomin.pl
www.lakomin.pl
Branża: Gastronomia, Hotelarstwo, Wellness (Restauracja, SPA, Sale Konferencyjne)

Profil członka BSC:

Pałacyk Łąkomin, obiekt z początku XIX w., położony jest na 8 hektarach zadbanego terenu, w samym sercu przepięknego lubuskiego lasu (25 km od Gorzowa Wlkp.), na całkowitym odosobnieniu - 5 km od najbliższych zabudowań. Zapraszamy Gości indywidualnych na wypoczynek, organizujemy też różnego rodzaju imprezy: integracyjne, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, festyny, wesela, jubileusze. Posiadamy pokoje o wysokim standardzie, 5 sal wielofunkcyjnych oraz Centrum SPA.


Naszą największą dumą jest nasza Kuchnia! Specjalizujemy się w staropolskiej sztuce kulinarnej, zaś wśród popisowych dań naszego Szefa Kuchni znajduje się wiele przysmaków myśliwskich. Ponadto polecamy dania z grilla, z kociołka znad ogniska, rarytasy takie jak prosię/dzik pieczone w chlebie, indyk pieczony w całości, a także bankietowe dania kuchni europejskiej. Organizowane przez nas imprezy mogą się odbywać w jednej z czterech  stylowych sal, pod wiatą grillową (do 120 osób), w namiocie bankietowym (do 400 os.) pod parasolami (do 500 osób).


Serdecznie zapraszamy firmy do organizowania różnego typu szkoleń i konferencji. Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć sal konferencyjnych, odpowiednie wyposażenie oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Zapewniamy również profesjonalną obsługę gastronomiczną każdego spotkania. Ponadto, jesteśmy przekonani, iż świeże leśne powietrze będzie sprzyjało przyswajaniu wiedzy, a obcowanie z piękną przyrodą pozwoli się zrelaksować i nabrać nowych sił w trakcie przerwy.

Nie można skupiać się jedynie na duszy – po długim spotkaniu, konferencji lub po prostu po ciężkim tygodniu pracy, należy zrobić także coś dla ciała. Naszą prawdziwą perełką jest centrum SPA, urządzone w bardzo stylowych wnętrzach.

Nasze Zdjęcia:

Pozostałe informacje

Opiekun:

Tomasz Potopa

Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
e-mail: t.potopa@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl