Profil Członka BSC:
Eltech

Adres:

ul. Myśliborska 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kontakt:

tel: 536741111
e-mail: gorzow@eltech.info.pl
www.eltech.info.pl
Branża: Narzędzia, Sprzedaż

Profil członka BSC:

Hurtownia Elektryczna i Narzędzi "ELTECH". Działamy na bydgoskim rynku od 1990 roku. Siedziba mieści się w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej 282, posiadamy również swoje hurtownie w dwóch innych lokalizacjach Bydgoszczy oraz w Kołobrzegu, Szczecinku i Żninie. 

W 2010 roku wybudowaliśmy magazyn centralny o powierzchni ponad 2,5 tys. m2 co pozwoliło nam na jeszcze sprawniejsze działania logistyczne.

Przez ponad 20 lat istnienia, w myśl dewizy „sukces jest wtedy kiedy skutecznie możesz pomóc innym”, wielokrotnie wspieraliśmy różne inicjatywy charytatywne i rekreacyjno – sportowe. Nigdy nie był nam obojętny los najbardziej potrzebujących stąd nasz współpraca z różnym fundacjami, uczestniczymy również w życiu regionu biorąc udział w organizacji festynów i imprez okolicznościowych oraz sponsorowaliśmy i sponsorujemy kluby i wydarzenia sportowe w tym sekcję hokeja na lodzie, siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, żużel.

Jesteśmy największym dystrybutorem branży elektrycznej, elektrotechnicznej, narzędziowej i spawalniczej na terenie miast i najbliższych regionów w których posiadamy swoje hurtownie. Oferujemy w ciągłej sprzedaży ponad 50 tys. pozycji magazynowych wszystkich czołowych producentów krajowych i najważniejszych zagranicznych działających na polskim rynku. 

W 2003 wraz z trzema innymi dużymi sieciami handlowymi współzałożyliśmy spółkę Polskie Hurtownie Elektryczne, która w czerwcu 2004 roku została członkiem europejskiego zrzeszenia hurtowni elektrotechnicznych FEGIME do której należy ok. 200 sieci handlowych z całej Europy. Przynależność ta pozwala nam utrzymać najatrakcyjniejsze ceny w regionie oraz znacznie większy wybór towarów handlowych. 

Oferujemy atrakcyjne rabaty i warunki płatności oraz możliwość dowozu towaru własnym transportem,. Na wszystkie wyroby posiadamy odpowiednie atesty. Zapraszamy!!! 

Pozostałe informacje

Opiekun:

Tomasz Michalski

Koordynator Business Speedway Club
tel: 669 962 727
e-mail: t.michalski@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl