Profil Członka BSC:
Lexus

Adres:

ul. Mieszka I 25
71-007 Szczecin

Kontakt:

tel: 914333588
e-mail: lexus@lexusszczecin.pl
www.lexus-szczecin.pl
Branża: Motoryzacja

Profil członka BSC:

Salon samochodowy Lexus Szczecin oferuje nowe oraz używane samochody osobowe, obsługę serwisową, naprawy blacharsko-lakiernicze, części i akcesoria. Zapewniamy pogwarancyjną obsługę serwisową samochodów. Możliwość finansowania zakupu kredytowego jak i w leasingu.
Miarą sukcesu jest dla nas całkowite zadowolenie klientów. Spełnianie Państwa oczekiwań jest podstawową motywacją działań marki Lexus. Ofertę budujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie co sprawia, że klienci nie tylko powracają, ale i rekomendują nas swoim znajomym.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Tomasz Michalski

Koordynator Business Speedway Club
tel: 669 962 727
e-mail: t.michalski@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl