Profil Członka BSC:
HOLZ TUSCHE Polska

Adres:

ul. Usługowa 7
74-400 Dębno

Kontakt:

tel: 957691881
fax: 957690239
e-mail: holztusche@holztusche.pl
holztusche.pl
Branża: Budownictwo

Profil członka BSC:

Działamy w branży drzewnej. Oferujemy tarcicę, sklejki, deski tarasowe, kantówki okienne i drzwiowe, wyroby płytowe, drewno konstrukcyjne i budowlane.

 

INFORMACJE O HOLZ TUSCHE Polska
Nasza firma działa na rynku od 2005 roku. Jesteśmy firma „córką” niemieckiej  firmy o tej samej nazwie, działająca na rynku niemieckim nieprzerwanie od 60 lat. Przemysł drzewny jest prężnie rozwijającą się gałęzią polskiej gospodarki a nasza niemiecka firma od wielu lat była już na tym rynku to zainspirowało nas do utworzenia w Polsce nowej samodzielnej spółki. Naszą oferta skierowana jest do producentów w szeroko rozumianej branży drzewnej oraz indywidualnych klientów.
Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające i nietypowe zamówienia. Nasi przedstawiciele działają na terenie całej polski dlatego tez zapewniamy doradztwo i wsparcie na wysokim poziomie. Nasi dostawcy to zaufani i pewni partnerzy z 20 krajów. Uzupełnienie stanowią dostawy z magazynów niemieckie firmy Holz Tusche GmbH z Marsberga. Powierzchnie magazynowe obecnie to ponad 30 tys. Metrów kwadratowych co w połączeniu z naszą logistyką transportu pozwala realizować zamówienia w krótkim czasie.Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą i podjęcia decyzji o współpracy z nami.

WARTOŚĆ FIRMY
Fachowość i rzetelność naszych pracowników daje poczucie wartości firmy.
Każdy z nas wie o drewnie bardzo dużo, żyje „handlem” drewnem na co dzień. Postrzegamy siebie jako partnera dla swoich klientów, a więc znacznie więcej niż tylko dostawa towarów. Wykwalifikowani przedstawicie handlowi i pracownicy poszczególnych działów gwarantują doskonałą współpracę a klienci doceniają nasze kompetencję i niezawodność. Uzupełnieniem doskonale przygotowanej kadry są środki techniczne, dobrze  zorganizowane magazyny i doskonale zorganizowana logistyka. Dostrzegamy z naszymi klientami korzyści płynące dla obu stron wynikających z naszych działań.

MISJA
Realizujemy cele i potrzeby naszych klientów, promujemy nowe trendy i
innowacyjne rozwiązania naszych dostawców nie zapominając o naszym
naturalnym środowisku. Drewno samo w sobie jest doskonałym materiałem dającym wiele możliwości przetwarzania i wykorzystywane jest w wielu aspektach życia codziennego. Towarzyszy nam w zasadzie od poczęcia aż do śmierci. Coraz częściej jest kojarzone ze zdrowym i wygodnym stylem życia. Jego umiejętne wykorzystanie jako surowca odnawialnego nie stwarza zagrożeń dla środowiska naturalnego a wręcz w istotny sposób wpływa na ochronę zasobów leśnych.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Izabela Stach

Dyrektor ds. Administracyjno-Handlowych
tel: 508 256 888
e-mail: i.stach@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl