Profil Członka BSC:
GESS.PL

Adres:

ul. Jana Dekerta 55/4
66-400 Gorzów Wlkp.

Kontakt:

tel: 697157644
e-mail: tom@gess.pl
www.gess.pl
Branża: IT, Reklama i Marketing (strony internetowe, programowanie)

Profil członka BSC:

Tworzenie stron internetowych:

 

gess.pl oferuje świeże i przyjazne użytkownikowi strony internetowe w pełni odpowiadające użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań aby docelowy projekt usatysfakcjonował i generował pożądane rezultaty. Nasze zaangażowanie ma na celu zaoszczędzenie naszym klientom czasu, pieniędzy oraz ich energii. W skład usług mogą wejść dynamiczne strony internetowe, re-design, w pełni dopasowane do potrzeb oprogramowanie wszystko w zależności od tego czego potrzebujesz. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz zgłoszeniowy. Im więcej szczegółów nam podasz tym lepszego projektu możesz się spodziewać. Jeśli masz problem w sprecyzowaniu swoich pomysłów to z miłą chęcią umówimy się na spotkanie i w miłym towarzystwie omówimy wszystkie szczegóły dotyczące Twojej nowej strony internetowej. W prostych słowach dlatego, że zjedliśmy juz na tym zęby. Głównie współpracujemy z klientami zza oceanu w kwestiach programowania, ale dla nich potrzebna była kompleksowa usługa z designem włącznie. Ich profesjonalne, stanowcze i profesjonalne podejście wymusiło na nas stworzenie wewnętrznych procedur ułatwiających współpracę. To doświadczenie przenosimy do Polski. Poprostu wiemy jak możemy Ci pomóc. Nie wciskamy klientom rowiązań, które nie są im do niczego potrzebne. Dajemy Wam rzetelną informację popartą rzetelną pracą i pełnym zaangażowaniem. Decydując się na współpracę nic nie tracisz. My tworzymy wstępny projekt dla Ciebie. Jeśli Ci się spodoba, ustalamy warunki i realizujemy projekt dalej. Natomiast jeśli Ci się nie spodoba, możesz pożegnać nas bez stresu. Wstępny projekt nic nie kosztuje.

 

Pozycjonowanie:

 

Prawdopodobnie każdy z Was spotkał się z tym hasłem za każdym razem gdy zabierał się za projekt strony internetowej. Pozycjonowanie to nic innego jak pojawienie się Twojej strony na pierwszych pozycjach wyszukiwarki pod określonymi frazami. Frazami, które idealnie pasują do Twojego biznesu. Promowanymi słowami kluczowymi powinny być frazy, które najdokładniej opisują sprzedawane przez Ciebie produkty lub usługi i w dodatku takie, które najczęściej są wpisywane przez użytkowników wyszukiwarek. Tak, ściśle określone frazy, sprawiają że ze swoją ofertą trafiasz tylko do zainteresowanych osób wtedy kiedy oni tego potrzebują. Umieszczenie Twojej strony wymaga niestety wysokich umiejętności, specjalistycznej wiedzy, znajomości skomplikowanych algorytmów wyszukiwarek, profesjonalnego oprogramowania oraz ciągłego śledzenia poczynań konkurencji w celu kontroli i obrony wywalczonych miejsc. Ale to już nie jest Twój problem. To my o to dbamy. My także doradzimy Tobie odnośnie doboru odpowiednich fraz. A teraz najważniejsze. Zapłacisz dopiero wtedy kiedy Twoja strona pojawi się w pierwszej dziesiątce pod odpowiednim słowem kluczowym.

 

Social Design:

 

Prawdopodobnie na wielu firmowych kontach facebooka czy twittera widziałeś specjalnie wykonane nagłówki bądź grafiki profilowe. To także wchodzi w zakres naszych usług. To także możemy dla Ciebie zrobić.

 

 

Identyfikacja Wizualna:

 

Internet to nie jedyna dziedzina którą się zajmujemy. Może otwierasz dopiero firmę i potrzebujesz logo - zrobimy to dla Ciebie. Zaprojektujemy też Twoje wizytówki, a nawet je wydrukujemy. Tak samo z kopertami i papierem firmowym. Potrzebujesz projekt kalendarza ? Dlaczego nie zrobić tego z nami? Tak, to też możemy dla Ciebie zrobić. To wszystko to identyfikacja wizualna. Naszym klientom proponujemy również projekty indentyfikacji wizualnej a mianowicie:

  • logo
  • wizytówki,
  • papier firmowy,
  • koperty firmowe,
  • kalendarze,
  • ulotki
  • plakaty
  • itp.

 

Webmaster:

 

Wielokrotnie z naszego doświadczenia zdarzało się tak, że klient po skończonym zamówieniu zostawał sam ze swoją stroną. Sam ze skomplikowanym panelem administracyjnym, sam z kodem HTML, sam z brakiem czasu odnośnie aktualizacji swojej strony. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów oferujemy im usługę webmastera. My się zajmiemy wszelkimi zmianami oraz aktualizacją strony. I teraz najważniejsza informacja dla Ciebie. Nie ma tutaj abonamentu, nie płacisz za naszą gotowość do zmian. Płacisz za wykonaną pracę.

Nasze Zdjęcia:

Pozostałe informacje

Opiekun:

Tomasz Potopa

Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
e-mail: t.potopa@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl