Profil Członka BSC:
Ośrodek Kormoran

Adres:

ul. Daszyńskiego 57
69-200 Sulęcin

Kontakt:

tel: 957552628, 957559443
fax: 957552628
e-mail: recepcja@kormoran.org.pl
www.kormoran.org.pl
Branża: Hotelarstwo, Imprezy Okolicznościowe, Wellness

Profil członka BSC:

Ośrodek Kormoran położony jest na obrzeżach miasta Sulęcin, 2,5 kilometra od jego centrum. Na obszarze 80 hektarów, pośród akwenów wodnych, pobliskiej rzeki Postomii, mieszanych lasów, zieleni i ciszy, znajdziecie Państwo wymarzony spokój do wypoczynku i relaksu. Na 40 hektarach wodnego nie zmąconego cywilizacją świata, oferujemy trzy łowiska dla wędkarzy, wypożyczalnię sprzętu wędkarskiego, plażę z kąpieliskiem i nadwodnym molo, basenami zewnętrznymi i leżakami . Atrakcją naszego Ośrodka jest podświetlana fontanna znajdująca się na jednym ze stawów, bijąca wodą z ośmiu różnych miejsc, na wysokość 20 metrów ponad poziom wody w stawie. Najwspanialszy efekt widoczny jest w godzinach nocnych. Fontanna czynna jest w okresie letnim od 10.00 do 23.00 z cogodzinną aktywacją fontanny. Wszystkie akweny zasilane są tylko czystą wodą gruntową. W okresie letnim do Państwa dyspozycji posiadamy ponad 200 miejsc noclegowych i 76 w okresie zimowym, z pełnym wyposażeniem i zapleczem sanitarnym.

 

Nasz Ośrodek posiada pięć niezależnych od siebie klimatyzowanych oraz w pełni wentylacyjnych sal konferencyjnych z wyposażeniem audiowizualnym i medialnym oraz dwupoziomową Restaurację ?Tawerna? z barem i kuchnią z szerokim asortymentem dań. Restauracja posiada również dwa tarasy /parter i piętro/. Obok ?Tawerny? znajduję się plenerowy taras z widokiem na stawy i otaczające je lasy. Na życzenie wszystkie sale o różnej wielkości będące w naszej dyspozycji możemy przystosować do uroczystości weselnej, jubileuszowej, urodzin, imienin, komunii, chrztu, rodzinnego spotkania pogrzebowego, studniówek, spotkań klasowych oraz wszelkich imprez okolicznościowych na 500 osób. Jesteśmy w stanie zapewnić oprawę muzyczną każdej imprezy od spotkania towarzyskiego, po dużą imprezę plenerową do 2000 osób.

 

Ponadto oferujemy:

 • kryty basen, besen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, basen mały brodzik dla dzieci ze zjeżdźalnią
 • saunę i jacuzzi ,
 • gabinet odnowy biologicznej,
 • gabinet kosmetyczny, masażu i solarium,
 • salon gier komputerowych, plenerowy mini golf,
 • plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki i piłki plażowej,
 • wypożyczalnię skuterów i rowerów górskich,
 • pole campingowe ze wszystkimi mediami,
 • na terenie stałe grille i miejsca na ogniska,
 • Lobby.
 • Kregielnię - Bowling

 

Na specjalnie wydzielonym terenie w plenerze, jednorazowo jesteśmy w stanie przygotować imprezę do 2 tysięcy osób, jak również zapewnić miejsca na kilka mniejszych imprez równocześnie. Ośrodek dysponuje trzema parkingamina samochody osobowe i motocykle.

 

Ośrodek uczestniczy w wielu targach turystycznych organizowanych na terenie kraju, jak również zagranicą.

 

Zmotoryzowanych informujemy, że nasz Ośrodek znajduje się tylko 14 kilometrów do zjazdu i wjazdu na autostradę A2 w miejscowości Torzym. 40 kilometrów dzieli nas do granicy z Niemcami /Świecko/, 120 kilometrów do Berlina, 40 kilometrów do Gorzowa Wielkopolskiego, 150 kilometrów do Poznania i 100 kilometrów do Zielonej Góry.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Izabela Stach

Dyrektor ds. Administracyjno-Handlowych
tel: 508 256 888
e-mail: i.stach@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl