Profil Członka BSC:
MARIO VVS Mariusz Bidziński

Adres:

ul. Domherrestigen 40
14-442 Ronninge

Kontakt:

tel: 604300360
e-mail: mario_bygg77@onet.eu
www.mariobygg.eu
Branża: Hydraulika

Profil członka BSC:

Firma Mario VVS została założona przez Mariusza Bidzińskiego w 2007 roku i świadczy usługi z zakresu hydrauliki na terenie Sztokholmu oraz okolic. Prace wykonujemy tradycyjnymi jak również nowoczesnymi technologiami. Posiadamy szwedzki certyfikat Banchregler saker vatteninstallation określający zasady bezpiecznej instalacji wody. Cechuje nas profesjonalne, indywidualne podejście do klienta w pełni angażując się w dany projekt, co świadczyć może dobra opinia wśród naszych klientów indywidualnych jak również firm z którymi współpracujemy. Pracujemy z wykorzystaniem takich materiałów jak pex, alupex czy miedź.

W zakres naszych usług wchodzą:

- instalacje centralnego ogrzewania

Metoda ta jest bardzo powszechna i prosta w użytkowaniu. Stosunkowo łatwo je wymieniać, oraz naprawiać. Nie wymaga stosowania drogich urządzeń. Sprzyja oszczędzaniu energii poprzez szybkie zmiany wydajności.

- instalacje wodno-kanalizacyjne

Są niezbędnym elementem w każdym domu, jest niewidoczna, ale zapewnia komfort jej użytkownikom. Na jej trwałość wpływają jakość użytych materiałów takich jak pex, alupex, czy też miedź oraz prawidłowość montażu.

- instalacje ogrzewania podłogowego

Ostatnio jest to bardzo popularny sposób ogrzewania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Przy jej montażu można zrezygnować z grzejników przez co aranżacja pomieszczeń jest nieco łatwiejsza. Ogrzewanie podłogowe jest tańsze w eksploatacji niż w przypadku grzejników, ponieważ przekazuje ciepło na drodze promieniowania, dzięki czemu daje ten sam komfort cieplny przy temperaturze powietrza w pokoju niższej, niż dla grzejników.

- instalacje paneli słonecznych

Ich zadaniem jest odbieranie słonecznej energii cieplnej i przenoszenia jej za pomocą układu solarnego do zasobnika z wodą, dzięki czemu idealnie nadaje się do podgrzewania wody użytkowej oraz basenowej. W okresie zimowym panele słoneczne mogą wspomagać system centralnego ogrzewania. Zastosowanie tej metody znacznie obniża zużycie energii, co przyczynia się do dużych oszczędności.

- montaż pomp ciepła firmy NIBE

Wyróżniamy kilka rodzajów pomp ciepła:

*gruntowa - jest to forma wykorzystująca ciepło ziemi, poprzez zastosowanie samodzielnej cyrkulacji, która pobiera ciepło z otaczającej ziemi bez niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej. Pompa gruntowa jest bezpieczna dla środowiska, dzięki czemu może być stosowana na terenach objętych ochroną wód.

*powietrzne zewnętrzne - jest to coraz bardziej popularny  system, który wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu, a następnie oddaje ją wodzie krążącej w instalacji grzewczej. Jej montaż jest dużo prostszy i tańszy niż pozostałych pomp, ponieważ nie trzeba ponosić kosztów układania rur kolektora pionowego lub poziomego ani też wiercenia studni.

*powietrzna wentylacyjna - pompa ta ma funkcje wentylacji powietrza w domu. Wilgotne, obciążone  zapachami powietrze zostaje wyssane z budynku, a zawarte w nim ciepło zostaje użyte do przygotowania ciepłej wody. Jednocześnie przez specjalne przepusty ścienne napływa świeże powietrze zewnętrzne bez otwierana okien.


- wymiana i montaż bojlerów

Szybko i sprawnie oraz z należytą starannością podchodzimy do wymiany lub montażu zbiorników wodnych.

- biały montaż łazienek

Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do białego montażu w łazienkach ,gdyż mamy świadomość że każdy z nas zaczyna i kończy dzień w tym pomieszczeniu,dlatego powinien czuć się tam dobrze. Zadbamy o każdy szczegół z należytym zaangażowaniem dla zadowolenia klienta.

- wszelkie prace hydrauliczne

W zakres tego wchodzą wymiany lub naprawy rur oraz wszelkie prace związanych z hydrauliką.

Nasze Zdjęcia:

Pozostałe informacje

Opiekun:

Tomasz Potopa

Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
e-mail: t.potopa@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl