Profil Członka BSC:
Mercedes-Benz Mojsiuk

Adres:

ul. Pomorska 88
70-812 Szczecin

Kontakt:

tel: 914808703, 600994797
fax: 914808701
e-mail: elwira.szwabe@mojsiuk.mercedes-benz.pl
www.mojsiuk.mercedes-benz.pl
Branża: Motoryzacja

Profil członka BSC:

Mojsiuk Spółka Jawna Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz prowadzi sprzedaż nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Oferujemy pełen zakres usług serwisowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do pojazdów Mercedes - Benz, naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek oraz usługi dodatkowe - pośrednictwo przy finansowaniu zakupu samochodu i ubezpieczenia komunikacyjne. Zapraszamy także do naszej Stacji Kontroli Pojazdów.

Konsekwentnie prowadzona polityka inwestycyjna firmy i wdrożenie najnowszych technologii napraw zaowocowały rozbudową powierzchni przedsiębiorstwa z 70 m² do 7500 m² oferującego sprzedaż i serwis z kompleksem 40 stanowisk serwisowych, obsługujących około 25000 pojazdów rocznie.

W 2009 roku firma Mojsiuk świętowała 30 rocznicę powstania.

Przedsiębiorstwo, które rozpoczynało swoją działalność w odmiennej sytuacji ustrojowej, zdołało nie tylko przetrwać, ale także systematycznie rozwijać się pomimo zmiennej koniunktury panującej w gospodarce. Tradycja Firmy oraz doświadczenie zatrudnianych pracowników zdecydowało w dużej mierze o jej sukcesie.


W maju 1998 roku rozpoczęła się współpraca z Mercedes-Benz, natomiast w 2001 roku otworzona został filia szczecińska. Największym atutem firmy Mojsiuk jest kompleksowość świadczonych przez nią usług. Polega ona na zagwarantowaniu na etapie sprzedaży odpowiednich form finansowania - kredyt bankowy lub leasing środka transportu, zapewnieniu wysokiej jakości zabudowy w przypadku samochodów użytkowych oraz kompleksowej obsłudze posprzedażnej.
W skład tej ostatniej wchodzą między innymi:
- przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
- badania stanu technicznego samochodów marki Mercedes, działania układu kierowniczego itp.
- pełen zakres napraw mechanicznych,
- naprawy blacharsko - lakiernicze,
- usługi diagnostyczne samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych wszystkich marek ( w tym: amortyzatorów, testy układów hamulcowych, sprawdzanie mechanicznych i automatycznych skrzyń biegów).


W karty historii firmy wpisał się również bardzo znacząco rok 2008, w którym do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy nowy obiekt przy ul. Pomorskiej 88 w Szczecinie-Dąbiu o powierzchni 3300 m², dedykowany serwisowi samochodów ciężarowych i dostawczych.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Krzysztof Sudak

Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
e-mail: k.sudak@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl