Profil Członka BSC:
MIB-POL
PARTNER ELITARNY

Adres:

ul. Dworcowa 19
66-340 Przytoczna

Kontakt:

tel: 957494410, 957494408
fax: 519315375
e-mail: biuro@mib-pol.com.pl
www.mib-pol.com.pl
Branża: Produkcja, Wyroby Metalowe (elementy metalowe, aluminiowe, konstrukcje)

Profil członka BSC:

Firma MIB – POL Sp. z o. o. z siedzibą w Przytocznej k/Gorzowa Wlkp. to spółka, która działa na rynku polskim jak i zagranicznym od 2004 r. Założycielem i prezesem spółki jest Mariusz Szczęsny.

Jesteśmy firmą, która jest ukierunkowana na profesjonalną obsługę średnich i dużych inwestycji. Od początku działalności koncentrowaliśmy się na kompleksowej obróbce blach oraz produkcji artykułów metalowych i aluminiowych.


Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów.


Wykonywane przez nas elementy zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe (średnia grubość powłoki 70 µm), a następnie poddawane procesom malowania proszkowego (elementów o długości 6 m, szerokości 1.10 m, wysokości 2 m). W końcowym etapie następuje montaż, dzięki czemu klient otrzymuje gotowy wyrób z gwarancją najlepszej jakości. Pracujemy na naszych sterowanych numerycznie maszynach, służą one do: cięcia metali, tłoczenia, spawania w systemie MIG – MAG i TIG, obróbka i cięcie aluminium maszynami Elumatec, Pullmacs (urządzenie służące do wycinania różnych formatów blach o grubości do 4 mm), Lincolm (spawarki), Zakmet (wypalarki plazmowe). Do produkcji wykorzystujemy również TruLaser, wycinarkę laserową nowej generacji.. Projektowanie wykonują wysokokwalifikowani kreślarze konstruktorzy przy użyciu programu AUTO CAD Inventor 2011 i AUTO CAD Mechanical 2011.

Współpracujemy z kompetentnymi kierownikami budowy, doświadczonymi architektami i sprawdzonymi pracownikami. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę naszych technologów, atrakcyjnie przygotowaną ofertę pod każde indywidualne zamówienie oraz jej kompleksową realizację.

Pozostałe informacje

Opiekun:

Izabela Stach

Dyrektor ds. Administracyjno-Handlowych
tel: 508 256 888
e-mail: i.stach@stalgorzow.pl

Jak do nas dojechać?
Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Koordynator Business Speedway Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl