Profil członka BSC

Opis firmy:

GIGANT - Polska Rodzinna Firma z 30-letnią tradycją.
Jako pierwsi na polskim rynku zaprezentowaliśmy automatyczne toalety publiczne. Po latach doświadczeń jesteśmy największym producentem toalet miejskich w Polsce. Stawiamy na najwyższą  jakość, trwałość i potwierdzoną niezawodność. Do produkcji wprowadzamy najnowocześniejsze technologiczne  rozwiązania w tej dziedzinie a różnorodność architektoniczna modeli serii City pozwala na usytuowanie ich w każdym miejscu w zależności od potrzeb inwestora. Toalety City są przyjazne również osobom niepełnosprawnym.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji służąc fachowym doradztwem i wsparciem technicznym na wszystkich etapach przygotowań inwestycji dotyczących toalet miejskich.

Oferowany asortyment bezobsługowych automatycznych toalet publicznych jest propozycją  skierowaną nie tylko do urzędów ale również do biur projektowych do projektantów , architektów  na których współprace jesteśmy otwarci  i chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi, propozycje jak również podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem.

 
Zapraszamy do współpracy.

Dział handlowy:

Krzysztof Sudak
Dyrektor handlowy

+48 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Tomasz Michalski
Dyrektor Business Stal Club

+48 669 962 727
t.michalski@stalgorzow.pl
Roman Błaszczak
Koordynator Business Stal Club

+48 507 121 728
r.blaszczak@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor Zarządzający

+48 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
+48 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl