Turniej Jubileuszowy Chrisa Harrisa: Kasprzak w formie

Data: 20 MARZEC 2016 18:20 / Autor:

Dzisiaj w Coventry odbył się Jubileuszowy Turniej Chrisa Harrisa. Pierwsze miejsce wywalczył Janson Dolye zaraz za nim na podium był nicki Pedersen i Roy Schlein.

W zawodach dobrze zaprezentował się również Krzysztof Kasprzak, który zajął ósmą pozycję i wypadł najlepiej wśród Polaków.

Wyniki:
1. Jason Doyle - 12 (1,3,3,3,2) - 1. miejsce w finale A
2. Nicki Pedersen - 12 (1,2,3,3,3) - 2. miejsce w finale A
3. Rory Schlein - 11 (1,3,2,2,3) - 3. miejsce w finale A
4. Scott Nicholls - 10 (2,2,2,1,3) - 4. miejsce w finale A
5. Andreas Jonsson - 10 (2,1,2,3,2) - 1. miejsce w finale B
6. Craig Cook - 8 (1,2,3,2,0) - 2. miejsce w finale B
7. Chris Harris - 9 (2,3,1,1,2) - 3. miejsce w finale B
8. Krzysztof Kasprzak - 8 (3,3,1,0,1) - 4. miejsce w finale B
9. Richie Worrall - 7 (0,1,3,2,1) - 1. miejsce w finale C
10. Kacper Woryna - 6 (3,1,1,u,1) - 2. miejsce w finale C 
11. Sebastian Ułamek - 7 (3,0,0,1,3) - 3. miejsce w finale C
12. Jason Garrity - 5 (2,0,0,3,0) - nie startował w finale C
13. Kenneth Hansen - 2 (0,0,0,2,0) - 1. miejsce w finale D 
14. Max Fricke - 5 (0,2,1,0,2) - 2. miejsce w finale D
15. Edward Kennett - 4 (0,0,2,1,1) - 3. miejsce w finale D 
16. Kyle Howarth - 4 (3,1,0,0,0) - 4. miejsce w finale D
17. Martin Knuckey - NS
18. Kyle Roberts - NS

Bieg po biegu:
1. Ułamek, Nicholls, Schlein, Hansen
2. Howarth, Harris, Pedersen, Fricke
3. Woryna, Garrity, Cook, Worrall
4. Kasprzak, Jonsson, Doyle, Kennett
5. Schlein, Pedersen, Jonsson, Garrity
6. Doyle, Cook, Howarth, Ułamek
7. Harris, Nicholls, Worrall, Kennett
8. Kasprzak, Fricke, Woryna, Hansen
9. Worrall, Schlein, Kasprzak, Howarth
10. Pedersen, Kennett, Woryna, Ułamek
11. Doyle, Nicholls, Fricke, Garrity
12. Cook, Jonsson, Harris, Hansen
13. Doyle, Schlein, Harris, Woryna (u)
14. Jonsson, Worrall, Ułamek, Fricke
15. Pedersen, Cook, Nicholls, Kasprzak
16. Garrity, Hansen, Kennett, Howarth
17. Schlein, Fricke, Kennett, Cook
18. Ułamek, Harris, Kasprzak, Garrity
19. Nicholls, Jonsson, Woryna, Howarth
20. Pedersen, Doyle, Worrall, Hansen
Finał D:
21. Hansen, Fricke, Kennett, Howarth
Finał C:
22. Worrall, Woryna, Ułamek, Garrity (ns)
Finał B:
23. Jonsson, Cook, Harris, Kasprzak
Finał A:
24. Doyle, Pedersen, Schlein, Nicholls

wyniki na podstawie: sportowefakty.wp.p

Dział handlowy:

Krzysztof Sudak
Dyrektor handlowy

+48 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Tomasz Michalski
Dyrektor Business Stal Club

+48 669 962 727
t.michalski@stalgorzow.pl
Roman Błaszczak
Koordynator Business Stal Club

+48 507 121 728
r.blaszczak@stalgorzow.pl
Aleksander Kryszeń
Koordynator Business Stal Club

+48 785 419 853
a.kryszen@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor Zarządzający

+48 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
+48 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl