Aktualności:

Restauracja JAWA nowym członkiem BSC

Dodano: 14-07-2017 10:00 ¦ Autor: Marcin Sosnowski ( m.sosnowski@stalgorzow.pl )

Adres:

ul. Kombatantów 34 (Watral)
66-400 Gorzów Wielkopolski

Kontakt:

tel: 796533338, 506737892
e-mail: kontakt@restauracjagorzow.pl
restauracjagorzow.pl

 

Profil członka BSC:

W naszej restauracji oferujemy nie tylko tanie obiady w Gorzowie, ale przede wszystkim obiady smaczne, sycące i zdrowe, a w razie potrzeby dowiezione ciepłe – wprost do Państwa domu lub pracy!

  • Bazujemy na polskiej kuchni, sprawdzonych i lubianych domowych przepisach.
  • Mamy kontrolę na całym procesem gotowania – nasze obiady przygotowujemy wyłącznie my sami!
  • Pracujemy tylko na najlepszych, często regionalnych produktach.
  • Zapewniamy świeże mięso i warzywa, pochodzące od niezawodnych dostawców.

Mamy ogromne doświadczenie w branży gastronomicznej, które zobowiązuje nas do zachowania najwyżej jakości:

  • Współpracujmy wyłącznie z regionalnymi wytwórcami i producentami: Masarnią Przelewice, gorzowską cukiernią Marina i lokalnymi dostawcami.
  • Od lat jesteśmy największym producentem kanapek i sałatek w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego.
  • Z naszego cateringu w Gorzowie korzystają firmy oraz instytucje, a także przedszkola i szkoły.
  • Organizujemy cieszące się uznaniem gości imprezy okolicznościowe!
  • Obsługujemy imprezy bezpośrednio u naszych klientów – przyjeżdżamy wraz z zastawą oraz własną, wyszkoloną obsługą kelnerską.

Zapraszamy na śniadania i obiady, od poniedziałku – do piątku, od 09.00 – 18.00.
Restauracja Jawa – nawet Ci się nie śniło, że można tak jeść…

 



Krzysztof Sudak
Dyrektor Handlowy
tel: 502 288 894
k.sudak@stalgorzow.pl
Krzysztof Ziomkowski
Dyrektor Sekcji Piłki Ręcznej
Koordynator Business Stal Club
tel: 536 321 101
k.ziomkowski@stalgorzow.pl
Izabela Stach
Dyrektor ds. Administracyjno - Handlowych
tel: 508 256 888
i.stach@stalgorzow.pl
Tomasz Potopa
Dyrektor Handlowy Business Stal Club
tel: 536 087 575
t.potopa@stalgorzow.pl